Dlatego zapraszamy dzieci Pracowników do wzięcia udziału w naszej nowej akcji, która polega na przeprowadzeniu profesjonalnej sesji zdjęciowej na potrzeby stworzenia różnych banerów, które wywiesimy na terenie naszego zakładu.
Dlatego zapraszamy dzieci Pracowników do wzięcia udziału w naszej nowej akcji, która polega na przeprowadzeniu profesjonalnej sesji zdjęciowej na potrzeby stworzenia różnych banerów, które wywiesimy na terenie naszego zakładu.
Dlatego zapraszamy dzieci Pracowników do wzięcia udziału w naszej nowej akcji, która polega na przeprowadzeniu profesjonalnej sesji zdjęciowej na potrzeby stworzenia różnych banerów, które wywiesimy na terenie naszego zakładu.
Dziękujemy za złożone wnioski, gratulujemy młodzieży ambicji oraz świetnych wyników w nauce, a rodzicom- zdolnych dzieci 🙂 Wyniki kształtują się następująco: Stypendium na drugi semestr bieżącego roku szkolnego otrzymują: 150 zł miesiecznie Mateusz Byzdra Natalia Rus Marta Krzyżanowska 100 zł miesięcznie Małgorzata Wyrwa Aleksandra Ogonowska GRATULACJE! Szczegóły zostaną ustalone wkrótce wraz z Pracownikami. Zachęcamy do kontaktu […]
Mikrostyk na 7 Forum Inicjowania Rozwoju
CSR, Firma wdax@wp.pl 0